Taşıyıcı Sistemler Grida

Grida Taşıyıcı Sistem Profilleri, Aspen Eskişehir Üretim Tesisleri’nde, paslanmaya dayanıklı sıcak daldırma galvanize çelikten üretilmektedir. Geliştirilmiş kilitleme özelliği, konstrüksiyonda ve boyutlarda sarkma yapmayan yük çekişi, çizgi ve düzgünlüğün sağlandığı estetik bütünlükte, dünyanın sayılı taşıyıcı markalarıyla boy ölçüşecek standartlardadır.
Grida T24 Taşıyıcı Sistem Profilleri, kilitleme özelliği sayesinde hiçbir yardımcı aparata gerek kalmadan kolayca monte ve demonte edilebilir. Ayrıca sağdan kilitleme yönü ile elin işleme gücünü artırarak uygulamacıya hız kazandırır. Kolaylıkla kendisini dengeleyebilen sistem, tali taşıyıcıların ana taşıyıcı ile tek taraflı olarak birleştirilebilmesi sayesinde küçük mekanların yanında çok büyük mahaller için de uygulama kolaylığı sağlamaktadır.
Sistem Entegrasyonu

Grida Taşıyıcı Sistem Profilleri, Aspen ürün gamında yer alan asma tavan ve aydınlatma sistemleriyle tam entegrasyon sağlar. Ayrıca piyasada bulunan taşyünü, metal, camyünü, modüler alçı ve kayayünü asma tavan sistemleriyle de uyum içinde kullanılabilmektedir.
Profiller, bağlantı yerlerinden kilitlenmek suretiyle birleşirler. Ayrıca, profillerin bağlantı noktalarındaki bini özelliği sayesinde şık bir birleşim detayı ortaya çıkmaktadır. Grida Taşıyıcı Sistem Profilleri olası bir yangın halinde sistemin çökmesini engelleyecek şekilde genleşen özel detay ile donatılmıştır. Böylece asma tavan plakaları ile taşıyıcı profiler bir sistem olarak sabit kalır ve yangın koruması sağlar.

Taşıyıcı Sistemler Armstrong

Superlock kilit sistemi sayesinde kolay ve hızlı montaj olanağı sunan Armstrong taşıyıcı sistemleri, sağlam yapısı sayesinde taşyünü, camyünü, metal, alçı ve ahşap plakalarla rahatlıkla kullanılabilmektedir. Deprem riski taşıyan bölgeler için de özel sistem çözümleri bulunmaktadır.