Taşyünü Asma Tavan Armstrong

Armstrong asma tavan üretimi ve pazarlamasında dünyanın önde gelen şirketlerindendir.2003 yılı satış hacmi 3 milyar doları geçmiştir ve bunun 860 milyon doları akustik asma tavan satışlarını kapsamaktadır.Dünya üzerinde 15200 dolayında çalışanı bulunan Armstrong, tüm dünyaya yayılmış fabrikaları ile taşyünü pazarına yön vermektedir. Armstrong akustik asma tavan plakaları, tasarımlarının çağdaş mimariye uyum sağlaması ve fonksiyonellikleri ile beğeni toplamaktadır. Yenilikçi ve geniş ürün yelpazesi ile farklı olmayı başaran firma, aynı zamanda pazara özel ürünler de geliştirmektedir. Taşıyıcı sistem ürünleri de mevcuttur ve bu sayede projelere tam çözüm imkanı sunmaktadır.

Taşyünü Asma Tavan Owa

200.000m² üzerine kurulmuş bulunan fabrikasında gerçekleştirmekte olduğu günlük 100.000m²’lik üretimine, yarım yüzyıllık tecrübesini aktaran firma, teknik değerlerden ödün vermeyen tutumu ile ön plana çıkıyor. Mükemmel malzeme mukavemeti, yangın dayanımı ve akustik performansa sahip ürünleri ile her türlü estetik gereksinime de cavap verebilmekte. OWA tarafından özel olarak üretilen ve “White Wool” olarak adlandırılan taşyünü, plakaların ana bileşenidir ve mevcut teknik üstünlüğün başlıca kaynağıdır. Kompozit bir hammadde ile üretilen “White Wool” en üstün teknik özellikleri sağlarken (yangın dayanımı, ses yutma, yoğunluk vb.) “Bio-Soluble” özelliği ile tüm Avrupa Yönetmeliklerine uygunluk sağlar.
Taşyünü Asma Tavan AMF

AMF, 1963 yılından bu yana içinde olduğu asma tavan pazarında, yenilikçi yaklaşımı ve deneyimiyle, dünyanın önde gelen asma tavan sistemleri üreticilerinden biri olmuştur. Güvenliğe ve fonksiyonelliğe öncelik verilerek tasarlanan ürünler, DIN EN ISO ve CE standartlarıyla sertifikalandırılmıştır.
tasyunu asma tavan amf