Modüler Bölme Duvar MBD

MBD Modüler Bölme Duvar Sistemi; alüminyum bitiş profilleri, galvanize çelik taşıyıcı konstrüksiyon profilleri ile dolu modül, monoblok kapı modülü ve monoblok camlı modüllerden oluşan bir sistemdir.
Zemin profili her türlü kablo (elektrik, data, telefon v.b.) geçişine olanak sağlıyacak şekilde 60 mm yüksekliğindedir. Teknik ofis altyapısı için elektrik, haberleşme ve bilgisayar-network gibi ekipmanların bağlantısı için istenilen noktadan çıkış alınılabilecek şekilde tüm mekanlar için ideal çözümler sunmaktadır.
Mevcut zemin ve tavan arasına rahatlıkla bağlanabilmekte, ve her türlü yükseltilmiş zemin ve asma tavan sistemi arasına da montajı yapılabilmektedir.

Modüler Bölme Duvar Feco

Tamamı Almanya da tasarlanmış olan Feco modüler bölme duvar sistemi üstün dikme profiliyle çok güçlü statik bir yapı elde ederek sistemin uzun yıllar hizmet etmesini ve panel sabitlemesi ile standart sistemin 47 dB ses yalıtımı değerlerini karşılamasını sağlar.
Yatay ve düşeyde sizin belirleyeceğiniz bölümlemeler veya standart modül tipleriyle her ihtiyaca karşılık bir tasarım üretmek oldukça kolay hale gelmektedir. Ayrıca sisteme dolap, raf ve diğer aksesuarlar eklenebilmekte ve ofislerde oluşabilecek yeni gereksinmelere her zaman bir çözüm kolaylıkla bulunabilmektedir.
6mm lik derzler ve sadece 20 mm lik profilleri ile tüm mimar ve tasarımcıların beğenilerini karşılayabilmektedir. Tamamen dış cephe mantığı ile cam yüzey görmek isteyen tasarımcılar için silikon yapıştırma tekniği ile Feco Struct, 20 mm lik profil ile entegre olmuş cam görmek isteyen tasarımcılara ise Feco Fix sistemi beğenilerine sunulmaktadır.

Modüler Bölme Duvar Sinova

Sinova –Vetrona Cam Cama Birleşimli Modüler Bölme Duvar Sistemi Günümüz mimari anlayışına göre tasarlanmış olan Sinova sistemi Saydam ve modern görünümü ile kullanıcıların beklentilerine en uygun bir şekilde cevap verebilmektedir.
0 veya 12 mm kalınlığında camların PVC veya alüminyum derz fitilleri ile birleşmesiyle oluşan sistemde maksimum saydamlık elde edilirken, ahşap ve cam kapı entegrasyonu ile iç mekan mobilyası ile tam bir uyum sağlanır. Çalışma mekanlarına tamamen yeni bir yorum getirilirken, tüm mekanların doğal ışıktan maksimum seviyede faydalanmaktadır.
Akustik kaygıların olduğu ofislerde ise Vetrona ile çok daha iyi ses izolasyonu sağlanırken, şeffaflık aynı şekilde korunmaktadır.