Camyünü Asma Tavan Ecophon

Mekan akustiğine odaklanan marka Ecophon’un adı Latince’de ev anlamına gelen “oeco” ve Yunanca’da ses anlamına gelen “phon” kelimelerinin birleşmesinden oluşmaktadır. Ecophon , yenilikçi yaklaşımı ve yılların verdiği tecrübe ile akustik tavan ve duvar panel sistemleri dünya pazarında kendine haklı ve lider bir konum edinmiştir. Ecophon genel müdürlüğü ve üretim tesisleri Hyllinge, İsveç’te bulunmakta, bunun dışında Danimarka, Finlandiya ve Fransa’da da üretim yapılmaktadır. Zengin ürün çeşitliliği ile Ecophon, dünyanın pek çok yerinde pek çok önemli projede ilk tercih olmaktadır. Peki, Ecophon’u bu kadar benzersiz kılan nedir?
Güçlendirilmiş Camyünü: Tüm Ecophon ürünleri, güçlendirilmiş camyününden üretilir. Panellerin özü, yoğunluğu yüksek cam yünüdür. Camyünü özel işlemlerden geçirilmiştir. bağlı nem dayanımı % 95 dir. ( 300 derecede )
Akutex T akustik yüzey : Ecophon’a patentli bu yüzey uygulaması, ses yutma performansını arttırdığı gibi, panelin toz ve kir tutmasını engeller.
Geniş boyut seçenekleri
Farklı kenar detayları
Farklı yüzey ve renk seçenekleri
Her mekana özel seçimler
Ecophon’da çözümler gereksinimlere göre geliştirilir. Çünkü her mekanın kullanım amacına göre gereksinim duyduğu akustik koşullar farklıdır. Ecophon Camyünü Asma Tavan ve Duvar Sistemleri her konsepte farklı ürünler sunar.
Ecophon panelleri Akustik özellikleri yanında farklı sektörler ve ortamlar içinde hijyenik ürünler sunar. Gıda-içecek sektörü, hassas cihazların üretildiği elektronik sektörü, ilaç sektörü, mutfak alanları, hastaneler-sağlık tesisleri ve laboratuar gibi ortamların ihtiyacı olan hijyenik ortamlar Ecophon ürünleri ile sağlanmış olur.